شعبه تجریش اسپیکان

چنانچه بدنبال بهترین آموزشگاه زبان در شمال تهران هستید بهتر است تا پایان این نوشته را بخوانید تا شما را با شعبه تجریش اسپیکان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در تجریش و بهترین آموزشگاه زبان در منطقه یک تهران آشنا کنیم. در ادامه شما را با شعبه اسپیکان تجریش آشنا خواهیم کرد.

تاریخچه و مشخصات جغرافیایی شعبه تجریش اسپیکان

شعبه تجریش اسپیکان با درخواست متعدد و بیشمار زبان آموزان وفادار با هدف خدمت رسانی بیشتر آموزشی و نیز دسترسی آسانتر اهالی منطقه یک تهران (تجریش، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه، محمودیه، الهیه، نیاوران، کامرانیه، فرمانیه، قیطریه) در سال 1401 تاسیس گردید و اکنون این شعبه نیز همانند سایر شعب اسپیکان به پشتوانه سالها اعتبار و خدمات بینظیر آموزشی بعنوان یکی از بهترین موسسات زبان در شمال تهران و برترین آموزشگاه زبان در منطقه یک شناخته میشود.

این شعبه در تجریش (میدان قدس) ابتدای خیابان شریعتی و در چند قدمی متروی تجریش واقع شده است و دسترسی به این شعبه از سمت شرق از خیابان باهنر (نیاوران) و از سمت غرب از خیابان ولیعصر و از سمت جنوب از خیابان شریعتی و از طریق تاکسی، مترو، اتوبوس(BRT) به راحتی امکانپذیر است.

ویژگیها و خدمات آموزشی اسپیکان تجریش

شعبه تجریش اسپیکان با حدود بیش از 200 نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و باتجربه در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی 850 متر شامل 4 طبقه به همراه 27 کلاس درسی مجهز به سیستم LCD و سالن برگزاری آزمونهای بین المللی تجهیز شده به ویدئو پرژکتور و سیستم صوتی تصویری، غرفه فروش کتاب با بیش از هزار عنوان از جدیدترین کتابهای آموزشی روز دنیا، آماده خدمات رسانی آموزشی به متقاضیان در تمامی رده های سنی (خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) میباشد.

دپارتمان های تخصصی آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای روز دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آیلتس همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیب این آموزشگاه زبان در منطقه یک تهران میباشد.

سیستم آموزش ما در اسپیکان

یکی از دلایل برتری اسپیکان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان شمال تهران ، سیستم آموزش ترکیبی آن میباشد،

این سیستم به نحوی است که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی روش تدریس را بهمراه آموزش مهارتهای چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) ترکیب کرده است که هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس مورد استفاده قرار میگیرد.

مزیت سیستم آموزش از این طریق باعث میشود از روش های کسل کننده و قدیمی که فقط بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارند اجتناب گردد.

در انتهای هر ترم نیز، زبان آموزان در آزمون پایان ترم که بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد شرکت نموده و در صورت کسب نمره قبولی، به ترم بالاتر ارتقاء خواهند یافت.

همچنین در انتهای هر سطح (در پایان هر کتاب) برای زبان آموزان مدرک پایان دوره با کد رهگیری قابل استعلام صادر خواهد شد که مورد تایید وزارت آموزش و پروش بوده و در سطح کشور از اعتبار بالایی برخوردار میباشد.

شعبه تجریش اسپیکان

تنوع دوره ها و زمانبندی کلاس ها

یکی دیگر از دلایلی که اسپیکان را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران و بهترین آموزشگاه زبان در منطقه 1 تهران از سایر موسسات زبان متمایز میکند، ارائه دوره های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای مرحله ای سنجش پیشرفت است که با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان و در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها است.

ارائه کلاسها بصورت گروهی و خصوصی (حضوری و آنلاین) با لیست زمانبندی کلاسها + شهریه از دیگر ویژگی های این شعبه است.

همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در آموزش زبان های خارجی میباشد، مدیران و اساتید موسسه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان را برای زبان آموزان فراهم سازند.

کیفیت تدریس اساتید

از دیگر دلایل بسیار مهمی که اسپیکان را به بهترین آموزشگاه زبان در شمال تهران بدل کرده است، کیفیت تدریس اساتید این موسسه است که همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای تدریس میباشند.

همه ی اساتید ما سخت تلاش کرده اند تا مدارک حرفه ای خود را در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA (که جزو یکی از بالاترین مدارک تربیت مدرس محسوب میگردد) ارتقاء دهند.

اساتید ما همواره خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز مینمایند و با وجود داشتن بیش از سالها تجربه ی تدریس و مدارک مرتبط تدریس، بطور مرتب توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت میشوند تا از این طریق به بالاترین کیفیت تدریس برای انتقال مفاهیم زبانی به زبان آموزان دست یابند.

 

پرسنل صمیمی

عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تجریش تنها یک ادعا نیست، زیرا پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پر نشاط توام با احترام میدانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری مینمایید لذت بخش و خاطره انگیز باشد.

تمایز خدمات آموزشی اسپیکان تجریش

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت فراگیری آسانتر.
 • برگزاری کلاسهای آموزشی به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که مهمترین هدف در آموزش زبان است.
 • برگزاری کلاسهای پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول هر ترم جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقاطع پیشرفته جهت تدریس در شعب موسسه زبان اسپیکان.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • دارا بودن سامانه آزمون تعیین سطح دقیق اینترنتی برای زبانهای انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب، بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.
 • شهریه مناسب با توجه به ساعات و کیفیت آموزشی قابل ارائه.

راه های ارتباط با شعبه تجریش اسپیکان

آدرس: تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، بین کوچه مهنا 1 و 2، پلاک2005

شعبه تجریش اسپیکان  تلفن تماس: 28111165-۰۲۱

 شعبه تجریش اسپیکان  واتس اپ شعبه تجریش

ایمیل شعبه تجریش ایمیل ارتباط با شعبه

شعبه تجریش اسپیکان مسیریابی با Google Map

شما و اسپیکان

خدمات آموزش زبان در سایر شعب اسپیکان طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزشی زبان با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که بصورت رایگان ارائه میگردد بهره مند شوید.

 

برای ارتباط ۲۴ ساعته با ما، به پیج اینستاگرام اسپیکان سر بزنید

اینستاگرام آموزشگاه زبان اسپیکان