آموزشگاه زبان در یوسف آباد

چنانچه بدنبال آموزشگاه زبان در یوسف آباد هستید بهتر است تا پایان این نوشته را بخوانید تا شما را با آموزشگاه زبان اسپیکان بعنوان بهترین موسسه زبان در یوسف آباد و معروف ترین کلاس زبان در یوسف آباد آشنا کنیم.

تاریخچه و مشخصات جغرافیایی شعبه یوسف آباد

شعبه یوسف آباد موسسه زبان اسپیکان در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ در راستای فعالیتهای فرهنگی و با هدف ارائه آموزش استاندارد و با کیفیت زبانهای خارجی همانند آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی و نیز آموزش سایر زبانهای روز دنیا برای علاقمندان یادگیری زبانهای خارجی تاسیس شد.

اکنون پس از گذشت سالها اهالی محله یوسف آباد به خوبی با نام اسپیکان بعنوان بهترین موسسه زبان در تهران آشنا هستند.

این شعبه بعنوان آموزشگاه زبان در مرکز تهران برای دسترسی راحت علاقمندان یادگیری زبان راه اندازی شده است.

این شعبه در خیابان فتحی شقاقی، بین خیابان بیستون و میدان سلماس واقع شده است و دسترسی به این شعبه از سمت شرق از طریق خیابان ولیعصر با خطوط BRT و ایستگاه مترو جهاد واقع در میدان فاطمی و از سمت غرب از طریق اتوبان کردستان و میدان گلها به راحتی امکانپذیر است.

ویژگیها و خدمات آموزشی شعبه یوسف آباد

شعبه یوسف آباد موسسه زبان اسپیکان با حدود 150 نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و کار آزموده در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی 1000 متر شامل 3 طبقه به همراه 25 کلاس درسی مجهز به سیستم LCD، کتابفروشی و کافی شاپ اختصاصی آماده ارائه خدمات نوین آموزشی برای تمامی رده های سنی خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان میباشد.

آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای روز دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آیلتس IELTS همراه با کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیب شعبه یوسف آباد بعنوان بهترین موسسه زبان در تهران است.

سیستم آموزش ما بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در یوسف آباد

یکی از دلایل برتری اسپیکان بعنوان بهترین موسسه زبان در مرکز تهران، سیستم آموزش ترکیبی آن میباشد،

این سیستم به نحوی است که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی روش تدریس را بهمراه آموزش مهارتهای چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) ترکیب کرده است که هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس مورد استفاده قرار میگیرد.

مزیت سیستم آموزش از این طریق باعث میشود از روش های کسل کننده و قدیمی که فقط بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارند اجتناب گردد.

در انتهای هر ترم نیز، زبان آموزان در آزمون پایان ترم که بصورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد شرکت نموده و در صورت کسب نمره قبولی، به ترم بالاتر ارتقاء خواهند یافت.

همچنین در انتهای هر سطح (در پایان هر کتاب) برای زبان آموزان مدرک پایان دوره با کد رهگیری قابل استعلام صادر خواهد شد که مورد تایید وزارت آموزش و پروش بوده و در سطح کشور از اعتبار بالایی برخوردار میباشد.

تنوع دوره ها و زمانبندی کلاس ها

یکی دیگر از دلایلی که اسپیکان را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران از سایر موسسات زبان متمایز میکند، ارائه دوره های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای مرحله ای سنجش پیشرفت است که با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان و در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها است.

ارائه کلاسها بصورت گروهی و خصوصی (حضوری و آنلاین) با لیست زمانبندی کلاسها + شهریه از دیگر ویژگی های این شعبه است.

همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در آموزش زبان های خارجی میباشد، مدیران و اساتید موسسه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان را برای زبان آموزان فراهم سازند.

کیفیت تدریس اساتید

از دیگر دلایل بسیار مهمی که اسپیکان را به بهترین آموزشگاه زبان و بهترین کلاس زبان در یوسف آباد تهران بدل کرده است، کیفیت تدریس اساتید این موسسه است که همگی جوان و پرانرژی با تحصیلات و مدارک بین المللی زبان میباشند.

اساتید ما همواره خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز مینمایند و با وجود داشتن بیش از سالها تجربه ی تدریس، بطور مرتب توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت میشوند تا از این طریق به بالاترین کیفیت تدریس برای انتقال مفاهیم زبانی به زبان آموزان دست یابند.

پرسنل صمیمی

عنوان بهترین موسسه زبان در مرکز تهران و بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد تنها یک ادعا نیست، زیرا پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پر نشاط توام با احترام میدانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری مینمایید لذت بخش و خاطره انگیز باشد.

سایر ویژگیها و خدمات آموزشی بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت فراگیری آسانتر.
 • برگزاری کلاسهای آموزشی به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که مهمترین هدف در آموزش زبان است.
 • برگزاری کلاسهای پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول هر ترم جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقاطع پیشرفته جهت تدریس در شعب موسسه زبان اسپیکان.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • دارا بودن سامانه آزمون تعیین سطح دقیق اینترنتی برای زبانهای انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب، بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.
 • شهریه مناسب با توجه به ساعات و کیفیت آموزشی قابل ارائه.

راه های ارتباط با شعبه یوسف آباد

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک100

تلفن شعبه یوشف آباد اسپیکان  تلفن تماس: ۸۸۰۱۷۰۳۹-۰۲۱

 واتساپ شعبه یوسف آباد اسپیکان  واتس اپ شعبه یوسف آباد

ایمیل شعبه یوسف آباد ایمیل ارتباط با شعبه

گوگل مپ شعبه یوسف آباد اسپیکان مسیریابی با Google Map

شما و اسپیکان

خدمات آموزش زبان در سایر شعب اسپیکان طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزشی زبان با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که بصورت رایگان ارائه میگردد بهره مند شوید.

 

برای ارتباط ۲۴ ساعته با ما، به پیج اینستاگرام اسپیکان سر بزنید

اینستاگرام آموزشگاه زبان اسپیکان