درباره اسپیکان

در این صفحه درباره اسپیکان مطالبی را مطالعه خواهید نمود. موسسه زبان اسپیکان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش که بالاترین ارگان آموزشی کشور می باشد آغاز نموده است.

آموزشگاه اسپیکان به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبان های خارجی با بهره گیری از دانش برترین اساتید کارآزموده و تحصیلکرده تهران و با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا توانسته است با استقبال فراوان مواجه شود و اکنون با بیش از یک دهه فعالیت درخشان و با بیش از صدها متقاضی در سال و همکاری با دهها مدرسه، و موسسات آموزشی بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران شناخته شود.

ما در موسسه اسپیکان با دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران دوره های متنوعی را برای زبان آموزان طراحی و برنامه ریزی نموده ایم.

تمرکز این دوره ها بر روی آموزش مهارتهای چهارگانه زبان، با تاکید بر تقویت مکالمه استوار گشته است، به نحویکه زبان آموزان پس از پایان هر سطح قادر به انجام مکالمه به آن زبان باشند.

 

درباره اسپیکان و دوره های آموزشی

درباره اسپیکان باید گفت که این آموزشگاه دوره های متنوع برای همه ی زبانها و همه رده سنی بصورت کلاسهای حضوری و آنلاین برگزار می گردد که به شرح زیر می باشد:

آموزش زبان انگلیسی:

شامل دوره های انگلیسی برای کودکان، انگلیسی برای نوجوانان، انگلیسی برای بزرگسالان، دوره آیلتس، دوره مکالمه بحث آزاد و دوره تربیت مدرس (TTC) بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین انگلیسی می باشد.

آموزش زبان آلمانی:

شامل دوره های آلمانی برای کودکان، آلمانی برای نوجوانان، آلمانی برای بزرگسالان، دوره تربیت مدرس (Lehrerfortbildung) بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین آلمانی می باشد.

آموزش زبان فرانسوی:

شامل دوره های فرانسوی برای کودکان، فرانسوی برای نوجوانان، فرانسوی برای بزرگسالان بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین فرانسوی می باشد.

آموزش زبان ترکی استانبولی:

شامل دوره های ترکی استانبولی برای کودکان، ترکی استانبولی برای نوجوانان، ترکی استانبولی برای بزرگسالان بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین ترکی می باشد.

 

چرا موسسه اسپیکان؟

باعث افتخار خواهد بود که اسپیکان را برای رسیدن به اهداف بلند مدت آموزشی خود انتخاب می نمایید. در زیر نظر شما را به برخی از ویژگی های برتر این موسسه جلب می نماییم.

 • دسترسی آسان به شعبات از تمامی نقاط شهر.
 • فضای دوستانه با پرسنل مجرب و دلسوز.
 • کلاسهایی با امکانات پیشرفته صوتی و تصویری.
 • گستره وسیعی از دوره های باکیفیت آموزشی.
 • برنامه های خاص مطابق با نیازهای شما.
 • توصیه ۹۸ درصد از زبان آموزان موسسه.
 • مبتکر طرح پشتیبان آموزشی و کلاسهای رفع اشکال رایگان.
 • دارای سیستم تعیین سطح آنلاین رایگان.

 

پرسنل صمیمی

پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت می دانند.

پرسنل ما خود را ملزم به ایجاد فضایی پر انرژی توام با احترام برای زبان آموزان می دانند، تا زبان آموزان ساعاتی را که در موسسه اسپیکان سپری می کنند پربار و خاطره انگیز باشد.

 

درباره اسپیکان و کیفیت تدریس اساتید

درباره اسپیکان و اساتید این موسسه با افتخار اعلام می کنیم که مدرسین ما همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای آموزشی می باشند.

مدرسین ما همگی دارای سالها سابقه تدریس با تحصیلات مرتبط و مدارک بین المللی می باشند.

مدرسین ما به خوبی دانش خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز کرده اند و آماده برگزاری کلاسهای پربار و پرانرژی برای شما هستند.

تمامی مدرسین ما با داشتن تجربه بالا، توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می شوند.

 

سیستم آموزش موسسه اسپیکان

سیستم آموزشی اسپیکان به صورت ترکیبی می باشد بطوری که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده است.

هر کدام از این شیوه ها در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است.

دوره های عمومی و تخصصی موسسه اسپیکان انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه و مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 

تمایز خدمات و ویژگی های ما

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • بهره گیری از اساتید باتجربه و تحصیلکرده دارای مدرک TTC, TESOL و CELTA.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • برگزاری کلاسهای رفع اشکال رایگان جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • برگزاری آزمونه ای مرحله ای در هر سطح با هدف سنجش پیشرفت.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • اعطای مدرک معتبر مورد تایید آموزش و پرورش پس از اتمام مقطع و قبولی در آزمون.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در موسسه زبان اسپیکان.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب تهران بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.