آموزشگاه زبان شرق در تهران

چنانچه بدنبال بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران هستید بهتر است تا پایان این نوشته را بخوانید تا شما را با آموزشگاه زبان اسپیکان بعنوان بهترین کلاس زبان در تهرانپارس و یا بهترین آموزشگاه زبان در تهرانپارس آشنا کنیم.

تاریخچه و مشخصات جغرافیایی شعبه تهرانپارس

شعبه تهرانپارس موسسه زبان اسپیکان در فروردین 1397 در راستای فعالیتهای فرهنگی و با هدف ارائه آموزش استاندارد و باکیفیت زبانهای خارجی همانند آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی‌استانبولی و نیز آموزش سایر زبانهای روز دنیا برای علاقمندان یادگیری زبانهای خارجی در شرق تهران تاسیس شد.

و اکنون پس از گذشت سالها اهالی منطقه تهرانپارس به خوبی با نام اسپیکان بعنوان بهترین موسسه زبان در تهران آشنا هستند.

این شعبه در فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری‌طائمه)، نبش چهارراه کیخسروی، پلاک38 واقع شده است و دسترسی به این شعبه از طریق تاکسی و اتوبوس، ایستگاه متروی تهرانپارس و ایستگاه متروی شهیدباقری به راحتی امکانپذیر است.

ویژگیها و خدمات آموزشی شعبه تهرانپارس

آموزشگاه زبان تهرانپارس اسپیکان با حدود بیش از ۵۰ نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و باتجربه در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی 600 متر شامل ۳ طبقه به‌همراه 25 کلاس درسی مجهز به سیستم LCD و سالن‌برگزاری آزمون های بین‌المللی تجهیز شده به ویدئو پرژکتور و سیستم صوتی تصویری، غرفه فروش کتاب با بیش از هزار عنوان از جدیدترین کتابهای آموزشی روز دنیا و کافی‌شاپ اختصاصی آماده خدمات‌رسانی آموزشی به متقاضیان در تمامی رده‌های سنی (خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان) می‌باشد.

دپارتمان های تخصصی آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای روز دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آیلتس همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی‌رقیب این شعبه در منطقه تهرانپارس می‌باشد.

سیستم آموزش ما بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران

یکی از دلایل برتری اسپیکان بعنوان بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران، سیستم آموزش ترکیبی آن می‌باشد، این سیستم به‌نحوی است که منتخبی از شیوه‌های مطلوب و رایج بین‌المللی روش تدریس را بهمراه آموزش مهارتهای چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) ترکیب کرده است که هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزیت سیستم آموزش از این طریق باعث می‌شود از روش‌های کسل کننده و قدیمی که فقط بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارند اجتناب گردد.

در انتهای هر ترم نیز، زبان‌آموزان در آزمون پایان‌ترم که بصورت کتبی و شفاهی برگزار می‌گردد شرکت نموده و در صورت کسب نمره قبولی، به ترم بالاتر ارتقاء خواهند یافت.

همچنین در انتهای هر سطح (در پایان هر کتاب) برای زبان‌آموزان مدرک پایان دوره با کد‌رهگیری قابل استعلام صادر خواهد شد که مورد تایید وزارت آموزش و پروش بوده و در سطح کشور از اعتبار بالایی برخوردار است.

تنوع دوره‌ها و زمانبندی کلاسها در بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس

یکی دیگر از دلایلی که اسپیکان را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران و بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران از سایر موسسات زبان متمایز می‌کند، ارائه دوره‌های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای مرحله‌ای سنجش پیشرفت است که با توجه به نیازهای آموزشی زبان‌آموزان و در نظر گرفتن محدودیت‌های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها، بصورت کلاسهای نیمه‌گروهی و خصوصی با جدول زمانبندی مشخص برگزار می‌گردد.

همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی‌ترین اهداف در آموزش زبان‌های خارجی می‌باشد، مدیران و اساتید موسسه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته‌اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان را برای زبان‌آموزان فراهم سازند.

کیفیت تدریس اساتید اسپیکان

از دیگر دلایل بسیار مهمی که اسپیکان را به بهترین آموزشگاه زبان و بهترین کلاس زبان در تهرانپارس بدل کرده است، کیفیت تدریس اساتید این موسسه است که همگی جوان، پرانرژی و باتجربه‌ی بالای تدریس می‌باشند.

اساتید ما همواره خود را با روش‌های نوین تدریس در دنیا به روز می‌کنند و با وجود داشتن بیش از سالها تجربه‌ی تدریس و مدارک مرتبط تدریس، بطور مرتب توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می‌شوند تا از این طریق به بالاترین کیفیت تدریس برای انتقال مفاهیم زبانی به زبان‌آموزان دست یابند.

پرسنل صمیمی اسپیکان

عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران تنها یک ادعا نیست، زیرا پرسنل ما در بخش‌های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پرنشاط توام با احترام می‌دانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری می‌نمایید لذت بخش و خاطره انگیز باشد.

آموزشگاه زبان شرق در تهران

تمایز خدمات آموزشی بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین‌المللی CEFR.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم‌افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • کلاسهای مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت فراگیری آسانتر.
 • برگزاری کلاسهای آموزشی به تفکیک رده‌سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت‌کردن که مهمترین هدف در آموزش زبان است.
 • برگزاری کلاسهای پشتیبانی و رفع‌اشکال رایگان در طول هر ترم جهت بررسی روند پیشرفت زبان‌آموزان.
 • امکان استخدام فارغ‌التحصیلان مقاطع پیشرفته جهت تدریس در شعب اسپیکان.
 • ارائه کارنامه‌اینترنتی با نمودار مقایسه‌ای نمرات ترم‌های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • دارا بودن سامانه آزمون تعیین سطح دقیق اینترنتی برای زبانهای انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • امکان جابجایی زبان‌آموزان بین شعب، بدون نیاز به آزمون تعیین‌سطح مجدد.
 • شهریه مناسب با توجه به ساعات و کیفیت آموزشی قابل ارائه.

راه‌های ارتباط با شعبه تهرانپارس

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری‌طائمه)، نبش چهارراه کیخسروی، پلاک38

تلفن شعبه تهرانپارس اسپیکان  تلفن تماس: ۷۷۷۴۲۰۰۴-۰۲۱

واتساپ شعبه تهرانپارس اسپیکان  واتس‌اپ شعبه تهرانپارس

ایمیل شعبه تهرانپارس ایمیل ارتباط با شعبه

گوگل مپ شعبه تهرانپارس اسپیکان مسیریابی با Google Map

شما و اسپیکان

خدمات آموزش زبان در سایر شعب اسپیکان طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره‌های آموزش زبان با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که بصورت رایگان ارائه می‌گردد بهره‌مند شوید.

برای ارتباط ۲۴ساعته با ما، به پیج اینستاگرام اسپیکان سر بزنید

اینستاگرام آموزشگاه زبان اسپیکان