صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

شرایط و قوانین
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
محصول بروزرساني
صورتحساب کن

1. بعضی از کتاب‌های ارائه شده در آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  ممکن است قابل ارسال نباشد و آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به دلیل چاپ تمام شدن کتاب، به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  قابل تهیه نباشد.

2. آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت پشت جلد تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند، همچنین در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت برخی از کتاب ها توسط ناشر تغییر پیدا کند.

3. پس از تایید پرداخت هزینه سفارش شما در سایت به حالت تکمیل شده تغییر پیدا خواهد کرد.

4. سفارشات شما مشتریان عزیز حداکثر بعد از گذشت 1 روز و نیم کاری وارد چرخه ارسال شده و به اداره پست  و یا پیک تحویل داده می شود.

5. پشتیبانی از لوح فشرده همراه کتاب‌ها، بسته‌های نرم افزاری  و همچنین کتابی که ایراد چاپی داشته باشد بر عهده تولید کننده یا ناشر است. در صورت بروز مشکل آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  مسئولیتی در این خصوص ندارد، اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.

6. در صورت قابل تهیه نبودن محصول سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می شود. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را با تماس تلفنی ثبت نماید. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. انتقال وجه صرفاً از طریق کارت به کارت (حداکثر بعد از گذشت 3 روز کاری) انجام می‌شود لذا الزامیست نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت تطابق داشته باشد .

7. رویه بازگرداندن کالا: در صورت وجود هر مشکلی در محصول منوط به اینکه از مشکالات فنی تولید(مشکل چاپی، صحافی و...) باشد، خریدار محترم حداکثر بعد از گذشت 10 روز کاری فرصت دارد محصول را به آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان برای بررسی ارسال نماید. هزینه پست در صورت اثبات صحت مشکل از جانب ناشر بر عهده آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  می باشد. (این بند شامل کتب ضربه خورده، هرگونه پارگی، خیسی و ... نمی شود)

8. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات کتاب‌ها توسط عرضه کننده اصلی که ناشر یا مرکز پخش است تغییر پیدا کند. مشتری با ثبت سفارش رضایت خود از این تغییرات را اعلام نموده است.

9. سایت آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  صرفاً کتاب‌های نو و چاپ اصلی را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد..

10. در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده بعد از گذشت یک روز کاری  چون کتاب به درخواست ایشان تهیه می شود مبلغ سفارش قابل استرداد نیست و سفارش شما ارسال خواهد شد.

11. مالکیت معنوی و فکری کتب آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان  یکی از ارکان مهم تمدن ملل است که متعلق به پدیدآورده اثر است و غیر قابل انتقال می باشد. و همچنین کلیه حقوق مادی کتب آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان متعلق به ناشر، مولف، مترجم آن کتاب است و هرگونه سوء استفاده اعم از کپی، اسکن، استخراج مطالب و... بدون اجازه صاحبان آن ضمن پیگرد قانونی، شرعا حرام می باشد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257