صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

مقالات زبان آلمانی
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
سیستم مدرسه آلمانی ها | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

کشور آلمان به دلیل تربیت نیروهای ماهر همیشه مشهور بوده و می توان گفت قسمت اعظم این موفقیت را مدیون سیستم مدرسه آلمانی ها است. آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان برگزار کننده کلاسهای آموزش زبان آلمانی در تهران در این مطلب سیستم آموزش مدارس در کشور آلمان را برایتان شرح می دهد تا اگر تمایل به تحصیل فرزند خود در یکی از مدارس کشور آلمان را دارید، بتوانید تصمیم صحیحی را اتخاذ نمایید.

سیستم مدرسه آلمانی ها با بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر تفاوت دارد و خروجی این سیستم دانش آموزانی با توانمندی های بالا می باشد. هر ایالت از کشور آلمان قوانین خاص خود را برای آموزش دارند اما در قوانین کلی همه آنها یکسان هستند. مدارس آلمانی ها اغلب دولتی هستند، البته گزینه مدارس خصوصی نیز در آلمان وجود دارد. پس با آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان همراه باشید تا بتوانید سطح ها و سال های مختلف مدرسه آلمانی ها را به راحتی بشناسید.

بچه هایی که در سنین ۳ تا ۶ می باشند می توانند در مهد کودک ها Kindergarten ثبت نام کنندکه البته اجباری در این کار نیست، اما بعد از آن باید وارد دوره ابتدایی یا Grundschule شوند که از سن ۶ سالگی تا ۹ سالگی به طول می انجامد. طول این دوره (4 سال) برای همه دانش آموزان یکسان می باشد ولی بعد از پایان این دوره وارد دوره دوم یا Secondary Level می شوند که ۴ مسیر برای دانش آموزان وجود خواهد داشت.

Hauptschule

این گزینه دانش آموزان را برای ورود به دنیای کار آماده می کند. در پایان این دوره که بچه ها معمولا حدود ۱۵ تا ۱۶ سال دارند می توانند به مدارس آموزش حرفه ای و یا بازار عمومی کار بروند.

Realschule

دانش آموزانی که این گزینه را در مدرسه آلمانی ها انتخاب می کنند آموزش های تخصصی تری را برای کار می بینند. بعد از پایان این دوره بچه ها می توانند در شرکت ها آموزش ببینند و در محیط های کاری عمومی کار کنند و یا به ادامه تحصیل بپردازند.

سیستم مدرسه آلمانی ها | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

Gymnasium

این بخش دانش آموزان را برای تحصیلات دانشگاهی آماده می کند و حدود ۸ تا ۹ سال به طول می انجامد و بعد از پایان این دوره دانش آموزان می توانند به دانشگاه های آلمان بروند.

سیستم مدرسه آلمانی ها | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

Gesamtschule

این بخش ترکیبی از سه گزینه قبلی می باشد و حدود ۶ سال به طول می انجامد.

درس های مدرسه آلمانی ها هم می تواند در نوع خود جالب باشد که شامل موارد زیر می باشد:

در مقاطع بالاتر درس هایی مثل انگلیسی، زبان یونانی، فیزیک، شیمی، ریاضی، لاتین، تعلیمات مذهبی، زبان آلمانی و هنر تدریس می شود.

سیستم مدرسه آلمانی ها | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257