صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

مقالات زبان آلمانی
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
گرامر زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

ساختار گرامر زبان آلمانی شباهت بسیاری به زبان انگلیسی دارد اما به دلیل داشتن جنسیت و ترتیب ثانویه افعال بسیار با زبان انگلیسی متفاوت است. آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان، گرامر زبان آلمانی به فارسی را به طور بسیار خلاصه در این بخش به شما معرفی می کند.

جنسیت در گرامر زبان آلمانی

در زبان آلمانی سه نوع جنسیت وجود دارد: مذکر، مونث و خنثی. دانستن این موضوع از این جهت دارای اهمیت می باشد که حروف اضافه هر جنسیت با دیگری تفاوت دارد. در بسیاری از مواقع پسوند هایی که در انتهای اسم می آید جنسیت آن را مشخص می کند بطور مثال–heit , -keit, -ung, tat, -schaft همیشه مونث هستند.

جمع بستن در زبان آلمانی

در گرامر زبان آلمانی راه های مختلفی برای جمع بستن اسامی وجود دارد. کسانی که در حال آموزش زبان آلمانی هستند باید جمع بستن هر اسم جدیدی را فرا بگیرند. برای مثال با اضافه کردن n یا en و برخی دیگر با e و در جاهایی با er می توان اسامی را به جمع تبدیل کرد. غالبا در تمامی کتاب های آموزش زبان آلمانی، اسامی و روش های جمع بستنشان به صورت لیستی آورده می شود.

افعال در گرامر زبان آلمانی

همیشه به یاد داشته باشید که در زبان آلمانی افعال در جایگاه دوم در جمله قرار می گیرد. در زبان آلمانی افعال جداشدنی بسیار مهم هستند و تعداد زیادی از افعال را به خود اختصاص داده اند. معمولا این افعال پیشوندی جدا شدنی دارند که از ریشه جدا می شوند. مثل aussehen که میتواند قسمت aus را از آن جدا کرد.

گرامر زبان آلمانی بسیار مفصل و با جزییات است اگر می خواهید بیشتر با آن آشنا شوید با شماره تلفن های موسسه زبان اسپکان تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257