صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

مقالات زبان آلمانی
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
آشنایی با سطوح زبان در آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

تمامی زبانهای اروپایی بر اساس چهارچوب مشترکی سطح بندی می شوند که در زبان آلمانی این مرجع GER نامیده می شود که مخفف عبارت (Gemeinsamen europӓischen referenzrahmens) و مرجعی است برای توصیف مهارت ها و دستاوردهای فراگیران زبان آلمانی.

طبق این چهارچوب مشترک سطوح زبان آلمانی را می توان بصورت جدول ذیل دسته بندی نمود.

A1

آغازین

A2

مقدماتی

B1

متوسط

B2

بالای متوسط

C1

پیشرفته

C2

فوق پیشرفته

معرفی سطوح زبان آلمانی

A1 (سطح آغازین)

در این سطح زبان آموز می توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و ...) را درک کرده و صحبت نمایند. این سطح آزمون در ایران طرفداران بسیاری دارد زیرا کسانی که برای پیوست به خانواده، ازدواج و ...قصد مهاجرت به آلمان را دارند، نیازمند اخذ این مدرک می باشند. بنابراین هر ماهه این آزمون در موسسه آموزش زبان آلمانی تهران و همچنین بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود.

آشنایی با سطوح زبان در آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
A2 (سطح مقدماتی)

زبان آموزان بعد از اتمام این سطح قادر به بیان و درک مطلب در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود.

B1 (سطح متوسط)

زبان آموزان در اتمام این سطح به دایره لغات وسیعی دست پیدا خواهند کرد که میتوانند با استفاده از این لغات در مورد موضوعات پیچیده تر با جملات ساده و پیوسته صحبت نمایند

B2 (سطح بالای متوسط)

در این سطح زبان آموزان می توانند مطالب پیشرفته یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری کرده و بدون آمادگی قبلی بطور روان و پیوسته صحبت نمایند. داوطلبان این آزمون ها عمدتا افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان یا اتریش را دارند. در حال حاضر بیشتر دانشگاه های آلمان برای ارائه پذیرش درخواست مدرک B2 را دارند. این آزمون نیز به دلیل پرطرفدار بودن تقریبا هر ماهه در موسسه گوته به طور رسمی برگزار می شود.

C1 (سطح پیشرفته)

این سطح جزء سطوح پیشرفته زبان آلمانی محسوب می شود، در این سطح زبان آموز می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا و پیچیده را درک نموده و به راحتی و بطور روان مکالمه نمایند بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآیند.

C2 (سطح فوق پیشرفته)

زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به زبان آلمانی تکلم کنند.

دپارتمان آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان اسپیکان با تیمی کاملا تحصیلکرده و به پشتوانه سالها تجربه، این افتخار را دارد که هر ساله صدها نفر متقاضی شرکت در آزمون های سفارت را به نمره دلخواهشان رسانده است.چنانچه تمایل به قبولی و کسب نمره دلخواه خود در آزمونهای زبان آلمانی را دارید با کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257