صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

مقالات زبان آلمانی
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
ادبیات زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

موسیقیدان بزرگی همانند باخ Bach توانست تاثیر بزرگی در عالم موسیقی بگذارد. اما آیا آسمان ادبیات زبان آلمانی هم دارای چنین ستارگانی می باشد؟ جواب مثبت است. کشور آلمان دارای نویسندگان بزرگی است که هر کدام از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. به عنوان مثال Goethe گوته و یا فرانس کافکا Franz Kafka از نویسندگانی هستند که آثارشان در ایران هم طرفداران خاص و فراوانی دارد.

ادبیات زبان آلمانی دارای آثار بسیار چشمگیری است که آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان به برخی از بهترین کتاب های زبان آلمانی اشار می کند که برای یادگیری و آموزش زبان آلمانی بسیار مفید است و حتی خواندن ترجمه آنها به فارسی نیز برای دوستداران مطالعه و علاقمندان کتاب خالی از لطف نیست. ما در آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان سعی می کنیم به ترتیب بهترین رمان ها و آثار ادبی به زبان آلمانی را از دید منتقدین معرفی کنیم.

ادبیات زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

فرانس کافکا Franz Kafka (The Trial)

البته به آلمانی باید اسم این کتاب را Der Prozess نامید، داستان این رمان داستان مردی است که در مورد جرمی مواخذه می شود که نه به خودش و نه به خواننده آشکار نشده است.

ادبیات زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

فردریش نیچه Friedrich Nietzsche

جملات زیبای زیادی از این نویسنده شنیده اید. اما رمان هایی که نیچه نوشته است از آثار بزرگ ادبیات زبان آلمانی به حساب می آیند. کتابی برای همه و هیچ کس Thus Spoke Zarathustra از جمله این آثار است که آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان به علاقمندان مطالعه خواندن این رمان را توصیه می کند

ادبیات زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

یوهان ولفگانگ فون گوته Johann Wolfgang von Goethe

علاقمندان به ادبیات زبان آلمانی این نویسنده بزرگ آلمانی را بیشتر به دلیل تاثیر فراوانی که از حافظ شیرازی گرفته بود و آن را در اثر خود (West ostlicher Diwan) بیان کرده بوده است می شناسند. این مجموعه دیوان شعری است که گوته با الهام از حافظ شیرازی خلق کرده است. اما آثار زیاد دیگری از ادبیات زبان آلمانی گرفته تا آناتومی نیز از این نویسنده وجود دارد. نقشی که گوته در ادبیات کشور آلمان داشته است را می توان معادل تاثیرات داوینچی در کشور ایتالیا دانست.

ادبیات زبان آلمانی | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

ما در آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان امیدواریم توانسته باشیم بخش مختصری از ادبیات زبان آلمانی را به شما معرفی کرده باشیم. اما چنانچه شما نیز علاقمند یادگیری زبان آلمانی هستید می توانید در دوره های آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان شرکت نمایید.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257